Cumhur bey ve sevgili eşi berin hanım o kadar güleryüzlü ve hoşsohbet ki kendinizi evinizdeymiş gibi hissediyorsunuz.odalar tertemiz kahvaltıda yediğiniz reçeller ev yapımı herşey çok ama çok güzel.ben dostlarıma her daim oneriyorum.gidin kalın pişman olmayacak hatta müdavimi olacaksınız.

Füsun Tekin, 2019

Konser için gittiğim Ayvalık'ta Sözer motelde konakladık;sahipleri Berrin hanım ve Cumhur bey ile de bu vesileyle tanışmış olduk.Yürekleri sevgi dolu,samimi,güler yüzlü Harika iki insan.Eviniz de gibi hissedeceğiniz huzurlu,keyifli,lezzetli bir mutfağa sahip bu mekan da gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz.

Ayşen Birgör, 2019

İlk defa gittik ama çok samimi güzel şirin bir motel kendi evimizdeymiş gibi hissettik odaları tertemiz mükemmel bir sabah kahvaltısı var herkese tavsiye ediyorum.

Dilan Başol, 2019

Sözer motel çok temiz, nezih güzel bir otel. Kesinlikle tavsiye ederim. Denize karşı enfes kahvaltınızı yapabilirsiniz. Sahibi Cumhur Bey ve Eşine çok çok teşekkür ederiz.

Nihal Soytürk, 2019

1988 yılında Sözer Motel in ilk müşterileri olarak her zaman tavsiye edeceğimiz bir aile isletmesi, çok samimi ve güler yüzlü sahipleri ile halen gorusmekteyiz...

Muzaffer Ersöz, 2015

Bi kere güleryüzlü bir personel ve Aile Yeri hemen önünüz deniz sessiz ve sakin bir tatil için Sözer Motel Pansiyonu kesinlikle tavsiye ediyorum.

Burak Eroğlu, 2015

Motelimiz süper otellerden birisi☺ Sahipleri cumhur bey ve eşi ilgi alaka ları güleryüzlü olmaları bizi daha da sevindirdi.Ayrıca çalışanları bayanlar çok iyiler. Hepsine çok ederiz. Odalar temiz ferah dört dörtlük. Benim gibi hijyeni sevenlere tavsiye ederim. Temizlik süper. Çok teşekkürler! Birdaha ayvalik a gelsek yine aynı otele geliriz.

Seda Üreyen, 2015

Motel çok temiz ve düzenli. Ama işletme sahipleri ve çalişanlar harika insanlar. Artık ayvaliktan ikinci adresimiz olacak.

Rüştü Ercan, 2015

Unutulmaz tatillerimizin eşsiz mekanı.Şahane kahvaltılar, mangalda çıpuralar, şımartan hizmet, tertemiz bir yer. Berin ve Cumhur mükemmel insanlar.

Nural Çevikoğulları, 2015

Aile ortamı içindeymiş gibi ilgi ve candanlığın içiçe olduğu,manzarası güzel, tertemiz Sözer Motel favorimiz oldu. İçtenlikle öneririz.

Müge Noyan Sayın, 2015

Gerçekten mükemmel bi yer. Motel tarzında degil de bir eve konuk olma diyebilirim.

Süleyman Sönmez, 2015

Aile sıcaklığı, temiz, konforlu ve kaliteli hizmet için teşekkürler.

Sedat Gürsoy, 2014

Ayvalıktaki tek adresimiz başka söze hacet yok.

Tülay Turan Demircioğlu, 2013