1988 yılında Sözer Motel in ilk müşterileri olarak her zaman tavsiye edeceğimiz bir aile isletmesi, çok samimi ve güler yüzlü sahipleri ile halen gorusmekteyiz...

Muzaffer Ersöz, 2015

Bi kere güleryüzlü bir personel ve Aile Yeri hemen önünüz deniz sessiz ve sakin bir tatil için Sözer Motel Pansiyonu kesinlikle tavsiye ediyorum.

Burak Eroğlu, 2015

Motelimiz süper otellerden birisi☺ Sahipleri cumhur bey ve eşi ilgi alaka ları güleryüzlü olmaları bizi daha da sevindirdi.Ayrıca çalışanları bayanlar çok iyiler. Hepsine çok ederiz. Odalar temiz ferah dört dörtlük. Benim gibi hijyeni sevenlere tavsiye ederim. Temizlik süper. Çok teşekkürler! Birdaha ayvalik a gelsek yine aynı otele geliriz.

Seda Üreyen, 2015

Motel çok temiz ve düzenli. Ama işletme sahipleri ve çalişanlar harika insanlar. Artık ayvaliktan ikinci adresimiz olacak.

Rüştü Ercan, 2015

Unutulmaz tatillerimizin eşsiz mekanı.Şahane kahvaltılar, mangalda çıpuralar, şımartan hizmet, tertemiz bir yer. Berin ve Cumhur mükemmel insanlar

Nural Çevikoğulları, 2015

Aile ortamı içindeymiş gibi ilgi ve candanlığın içiçe olduğu,manzarası güzel, tertemiz Sözer Motel favorimiz oldu.İçtenlikle öneririz.

Müge Noyan Sayın, 2015

Gerçekten mükemmel bi yer Motel tarzında degilde bir eve konuk olma diyebilirim.

Süleyman Sönmez, 2015

Aile sıcaklığı, temiz, konforlu ve kaliteli hizmet için teşekkürler.

Sedat Gürsoy, 2014

Temiz, güvenilir ve kaliteli bir tatil yapmak istiyorsanız...

Ufuk Yağcı, 2013

Harika sakin sessiz ve huzur dolu

Gülcan Atmaca Uyarlar, 2013

Ayvalıktaki tek adresimiz başka söze hacet yok.

Tülay Turan Demircioğlu, 2013